Nedelja, 09.08.2015.

22:34

Vilotić i Gajić doneli pobedu Jang Bojsu

Srpski fudbaleri Milan Vilotić i Milan Gajić bili su junaci trijumfa Jang Bojsa nad Tunom sa 3:1 u okviru četvrtog kola švajcarskog prvenstva.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Photo by Joachim Sielski/Bongarts/Getty Images

Tim iz Berna tako je ostvario prvu pobedu ove sezone zahvaljujući kojoj je napravio veliki skok do trećeg mesta na tabeli.

Vilotić je bio taj koji je doneo vođstvo u 13. minutu, da bi Simone Rap izjednačio u 39.

Međutim, oduševljenje gostiju zbog izjednačenja nije trajalo dugo pošto je Gajić pogodio za 2:1 u nadoknadi prvog poluvremena. Konačan rezultat postavio je Haris Tabaković šest minuta pre kraja utakmice.

Vilotiću je gol Tunu bio prvi ove sezone, dok je Gajić bio strelac po drugi put, pošto je prethodno postigao gol u remiju sa Sankt Galenom rezultatom 1:1.

Jang Bojs sada drži treće mesto na tabeli sa šest bodova, šest manje od Grasphopera, koji jedini ima maksimalni skor posle četiri kola. Tun je na osmoj poziciji sa tri boda.

Naredna utakmica Jang Bojs čeka već u sredu, kada na svom terenu igra sa Luganom od 19.45.