Sreda, 29.07.2015.

23:15

Mitrovića nije hteo gol na debiju

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović debitovao je za Njukasl, u porazu od Jorka 2:1.

Najskuplje pojačanje u istoriji "svraka" igrao je 70 minuta, te nekoliko puta opasno zapretio golu rivala.

Bivši napadač Partizana je očajnički tražio prvenac na debiju u novom crno-belom dresu, nekoliko puta je bezuspešno pokušavao glavom, a najbliži pogotku bio je u 51. minutu, kada je promašio sa desetak metara.

Jedini gol za Njukasl postigao je u 75. minutu sjajni španac Ajose Peres, koji je omogućio Mitroviću pomenutu priliku za pogodak.

Njukasl Junajted (4-2-3-1): Derlou (Eliot 46') – Bigirimana, Satka, Lasceles, Ferguson Abeid, Gufran Arons (Kemen 58'), De Jong, Peres Mitrović (Sadik 70')