Utorak, 28.07.2015.

23:08

Molde neporažen na Maksimiru

Fudbaleri Dinama i Moldea igrali su 1:1 na Maksimiru, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

"Modri" su dobro počeli duel i poveli u 18. minutu golom Anđela Enrikesa glavom, ali je samo tri minuta kasnije na isti način izjednačio Ola Kamara.

Isti igrač je nekoliko minuta kasnije umalo doneo preokret, dok je Dinamo pola sata pre kraja šansu za pobedu propustio preko Josipa Pivarića, iz slobodnog udarca.

Meč na Maksimiru obeležio je fudbaler Dinama Paulo Mačado, koji je prilikom izlaska s terena tokom izmene, pokazao srednji prst s obe šake navijačima.

Zbog toga mu je glavni sudija pokazao crveni karton, pa će Portugalac propustiti revanš u Norveškoj sledeće sedmice.

U utorak je odigrano ukupno devet mečeva trećeg kola kvalifikacija za LŠ.