Ponedeljak, 27.07.2015.

20:57

Škuletić opet strelac za "Lokose"

Petar Škuletić postigao je gol i u drugom kolu ruske Premijer lige.

Bivši napadač Partizana pogodio je u pobedi Lokomotive nad Anžijem 3:1 u Mahačkali.

Srpski reprezentativac je u 19. minutu iskoristio proigravanja Samedova za izjednačenje rezultata. Kao i u prvom kolu, Škuletić je mrežu zatresao udarcem glavom.

U nastavku meča Majkon je golom i asistencijom za Kasajeva kompletirao preokret. Vođstvo Anžiju je u 15. minutu doneo Haruna.

Lokomotiva je odlično počela sezonu jer je uz Zenit i CSKA, poslednja dva šampiona, jedini tim sa maksimalnim učinkom posle prva dva kola.

S druge strane, povratnik u Premijer ligu Anži je doživeo drugi poraz, a u sledećem kolu gostuje kod CSKA.

Lokomotivu očekuje gradski derbi sa Dinamom.