Nedelja, 26.04.2015.

11:19

Mitrović opet strelac za Anderleht

Fudbaleri Anderelehta pobedili su Kortrijk sa 5:1 u četvrtom kolu plej ofa šampionata Belgije, a jedan od strelaca bio je i Aleksandar Mitrović.

Izvor: MN

Autor: MN

Beta/AP Photo

Anderleht je upisao drugu pobedu i sada ima polovičan učinak, a Kortrijk ima po pobedu i remi, uz dva poraza.

Posle prvih 45 minuta Anderleht je vodio sa 3:1, vođstvo su mu doneli dvostruki strelac Dešaht i Tilmans, dok se u protivničkoj ekipi u strelce upisao Ševalije.

Mitrović je postigao četvrti gol na početku drugog poluvremena, posle centaršuta Najara bio je sam pred protivničkim golmanom i lako smestio loptu u mrežu. Konačan rezultat postavio je Najar.

Srpski napadač u igri je bio do 83. minuta. Njemu je ovo treći gol u četiri meča plej ofa, a uz to je najbolji strelac regularnog dela Župile lige.