Nedelja, 19.04.2015.

15:47

Penali u remiju Sasuola i Torina

Fudbaleri Sasuola i Torina odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj nedeljnoj utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Izvor: MN

Autor: MN

Utakmicu su obeležila dva jedanaesterca. Zanimljivo je da je prvo defanzivac Torina Kamil Glik u 45. minutu u svom jedanaestercu oborio Antonija Floro Floresa, a onda je u 58. bila obrnuta situacija - tada je Flores načinio prekršaj nad Glikom, pa je arbitar dosudio penal.

Siguran izvođač penala za Sasuolo bio je Domeniko Berardi u prvom minuutu sudijske nadoknade vremena, dok je gol za Torino postigao Fabio Kvaraljela u 59. minutuk, takođe sa bele tačke.

Sasuolo posle ovog remija zauzima 12. mesto sa 36 bodova, dok je Torino osmi sa 44.