Subota, 18.04.2015.

23:24

Monako nije kaznio kiks Marseja

Fudbaleri Monaka propustili su šansu da se učvrste na mesto koje vodi u Ligu šampiona, remiziravši sa Renom 1:1, u 33. kolu Lige 1.

Velike pobede u subotu ostvarili su Tuluz protiv Lorijena 1:0 i Rems 2:1 protiv Bastije u gostima, te se udaljili na tri boda od zone ispadanja.

Mec je sa 3:1 nad Lansom vratio nadu da može da spasi status prvoligaša, dok su Gengam i Evijan podelili bodove, pa je tim Miloša Ninkovića ostao na dva boda od zone ispadanja.

Monako je vodio do 87. minuta protiv Rena golom Silve, da bi im važnu pobedu u završnici "ukrao" Mamadu Habibu.

Tuluz je sa Pavlom Ninkovom u prvom timu do minimalca u Lorijenu stigao golom Braitvaite, dok su David N'Gog i Mandi pogocima u prvom poluvremenu doneli Ramu tri boda na Korzici.

Miloš Ninković je igrao do poslednjih sedam minutu u remiju Evijana.