Nedelja, 22.03.2015.

16:31

JSL: Spartak srušio Jagodinu

Fudbaleri Spartaka savladali su u Jagodini istoimenu domaću ekipu sa 3:1, u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

Izvor: B92, Tanjug

Autor:B92, Tanjug

Subotičani su neočekivano odneli sva tri boda iz Jagodine i učvrstili se na sredini tabele, dok je domaćin zastao u trci za visok plasman.

Gosti su bili bolji i potpuno zasluženo izborili su šestu pobedu ove sezone. Poveli su već nakon desetak minuta igre, Jagodinci su izjednačili sredinom nastavka, a Spartak je iz brzih kontri u završnici šokirao domaći tim sa dva pogotka Milića, iako je od 82. minuta bio oslabljen nakon što je Milošević dobio crveni karton.