Sreda, 18.02.2015.

23:21

Martines: Ostvarili smo cilj

Napadač Porta Džekson Martines zadovoljan je rezultatom na gostovanju u Bazelu, u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

Porto je gubio do same završnice meča na Sent Jakobu, ali je golom iz penala ipak izborio 1:1 pred revanš na Dragau.

"Težak meč, posebno u prvom poluvremenu. Rezultat nas stavlja u dobru poziciju. Ispunili smo cilj za ovu utakmicu, ali ima još 90 minuta da se igra. Moramo biti koncentrisani, ali imamo vremena da se spremimo", rekao je Martines.

Bazel je poveo posle sjajne kombinacije Fabijana Fraja i Derlisa Gonsalesa u 11. minutu, da bi 11. minuta pre kraja Danilo realizovao penal koji je igranjem rukom napravio iskusni Valter Samjuel.

Revanš meč osmine finala LŠ igra se u Portu za dve nedelje.