Nedelja, 01.02.2015.

12:50

Van Gal: Srećan zbog Falkaovog gola

Menadžer Mančester Junajteda Luj van Gal rekao je da je srećniji zbog gola koji je u subotu postigao Radamel Falkao, nego zbog pogotka Robina van Persija.

Izvor: MN

Autor: MN

Beta/AP Photo

"Crveni đavoli" su savladali Lester sa 3:1, Holanđanin je bio strelac u 27. minutu, a Kolumbijac je mrežu zatresao pet minuta kasnije.

"Srećniji sam zbog gola koji je postigao Falkao, jer je Robin već postigao dovoljno pogodaka. Falkau je taj gol potrebniji nego Van Persiju. Zadovoljan sam“, rekao je Van Gal.

Mančester Junajted je posle ove pobede na trećem mestu na tabeli sa 43 boda, jednim više od Sautemptona koji ima meč manje.