Subota, 20.12.2014.

21:08

Levante iščupao bod protiv Mojsa

Fudbaleri Levantea i Real Sosijedada odigrali su nerešeno 1:1 u 16. kolu španske Primere.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Sosijedad je poveo u 48. minutu golom Serhia Kanalesa, a izjednačenje i bod Levanteu doneo je iz jedanaesterca Andreas Ivanšic u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Real Sosijedad je posle 16 odigranih utakmica na 14. mestu na tabeli Primere sa 15 bodova, koliko ima i Levante na 15. poziciji.

Ranije tokom dana Barselona je deklasirala Kordobu, dok se kasnije igraju dva preostala meča – Eibar dočekuje Valensiju, dok Espanjol gostuje Rajo Valjekanu.