Petak, 19.12.2014.

22:57

Lans pobegao iz zone ispadanja

Fudbaleri Lansa savladali su Nicu 2:0 (1:0), u prvom meču 19. kola francuske Lige 1.

Lans je rivala sa Azurne obale savladao pogocima Siprijena krajem prvog i Kulibalija krajem drugog poluvremena.

U međuvremenu je Kulibali promašio penal u desetom minutu drugog dela meča. Nica je trećim porazom u poslednjih pet kola ostala u sredini tabele, dok je Lans nastavio dobru formu i pobegao sa dna do 16. pozicije.

Predstojećeg vikenda u Francuskoj je na programu nekoliko zanimljivih okršaja, Monpelje gostuje kod PSŽ, u Marsej stiže Lil, dok Lion putuje u Bordo.