Subota, 22.11.2014.

20:39

Mitrović strelac u porazu

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je osmi gol u sezoni, ali nije mogao da spreči ubedljiv poraz Anderlehta.

Šampion Belgije je izgubio u Šarlroa 3:1, a Mitrović je u 17. minutu izjednačio odlično isprativši grešku domaće odbrane.

Domaćin je poveo preko Tianmona u 14. minutu, a goste iz Brisela dotukao je u prvoj polovini drugog dela igre dvostruki strelac Sedrik Fore.

Anderleht je drugim porazom u poslednjih pet kola izgubio prvo mestu u Župile ligi, pobedom nad Beverenom 4:2 prestigao ga je najveći rival Klub Briž, koji stiže u Brisel sledećeg vikenda.