Petak, 31.10.2014.

23:08

Primera: Hetafe slavio u La Korunji

Fudbaleri Hetafea savladali su u La Korunji Deportivo sa 2:1, u prvom meču 10. kola španske Primere.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Na prvi gol na ’Rijazoru’ čekalo se do 35. minuta, a tada je Fabricio pogodio svoju mrežu. Tim rezultatom otišlo se na odmor, a gosti su udvostručili prednost već u prvom napadu drugog poluvremena, strelac je bio Lafita.

Deportivo je do kraja uspeo samo da smanji rezultat, a strelac je bio Elder Poštiga u 80. minutu.

Tokom vikenda nastavlja se kolo u Primeri, a tri najveća kluba (Real, Barselona i Atletiko) svoje mečeve će odigrati u subotu.