Subota, 25.10.2014.

21:42

Pobeda Vojvodine za prvo mesto

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Voždovac 3:0, dok je Novi Pazar u Kruševcu salvadao Napredak 1:0 u poslednjim subotnjim utakmicama 10. kola Superlige Srbije.

Izvor: MN

Autor: MN

Vojvodina je trijumfom u Novom Sadu, makar do nedelje izbila na prvo mesto, pošto sada ima 25 bodova, jedan više od Partizana, koji ima i dva meča manje.

"Lale" su slavile golovima Lazara Veselinovića 30. minutu, Mijata Gaćinovića 36. i Luka Lukovića u 52.

Ekipa Zorana Marića odigrala je dobru utakmicu, pošto je imala znatno veći broj šansi od beogradske ekipe, koja je ka golu Vanje Milinković-Savića uputila svega dva šuta.

U Kruševcu, u prilično izjednačenoj utakmici, slavila je ekipa Novog Pazara. Gosti su slavili autogolom Nemanje Janičića u 55. minutu. Novi Pazar u Superligi Srbije trnutno zauzima peto mesto sa 16 bodova, dok je Napredak 14. sa sedam.