Ponedeljak, 29.09.2014.

23:02

Krauč pogurao Pardjua ka otkazu

Fudbaleri Stouka pobedili su Njukasl sa 1:0 (1:0) u poslednjem meču šeste runde Premijer lige.

Izvor: SO

Autor: SO

Čovek odluke bio je Piter Krauč – u 15. minutu Mozes je odlično centrirao sa leve strane, a Krauč je glavom sproveo loptu u desni ugao Krulovog gola.

Stouk je tako zabeležio drugi trijumf u šampionatu, a ’Svrake’ ostaju na samo tri boda i menadžer Alan Pardju sve je bliži otkazu (navijači su držali transparent sa natpisom ’Otpustite Pardjua’, a i skandirali su protiv njega).

Najbolju šansu za izjednačenje Njukasl je propustio u završnici, kada je posle lepog centaršuta Obertana Kolbak iz neposredne blizine pogodio samo prečku.

Početkom drugog poluvremena i Stouk je pogodio okvir gola, Arnautovićev šut završio je na prečki, ali je domaći tim ipak izborio pobedu