Nedelja, 28.09.2014.

13:49

Odoleli Barseloni, nisu Hetafeu

Fudbaleri Hetafea savladali su Malagu 1:0 u prvom nedeljnom meču šestog kola Primere.

Jedini gol na meču postigao je Mičel na asistenciju Jode u 25. minutu utakmice. Gosti su imali više loptu u svom posedu, ali nijednom nisu šutirali u okvir gola Hetafea.

Domaćin je tako prekinuo niz od tri poraza pa sada ima šest bodova, na koliko je ostala i Malaga koja nije uspela da nadogradi sjajnu igru i remi sa Barselonom iz prošlog kola.

U subotu su pobede ostvarili Barsa, Real i Atletiko, a u nedelju se igraju još tri utakmice. Derbi je u San Sebastijanu gde Real Sosijedad dočekuje Valensiju.

U drugom meču dana, Almerija je tek u poslednjim trenucima susreta uspela da stigne do sva tri boda u La Korunji. Jedini gol na susretu postigao je Edgar Mendes u drugom minutu sudijske nadoknade.