Ponedeljak, 22.09.2014.

11:14

Ronaldinjo se iskupio za promašaj

Bivši najbolji svetski fudbaler Ronaldinjo postigao je prvi gol za novi tim, meksički Keretaro koji je u gostima savladao Gvadalaharu sa 4:1.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Ronaldinjo je pogodak postigao u četvrtom minutu iz penala, nakon što je igrač Gvadalahare Karlos Salsido igrao rukom i zaradio crveni karton.

Brazilski as je prošle nedelje promašio penal u prvenstvenoj utakmici, ali nije odustao od ideje da i ovaj put izvede najstrožu kaznu.

Ronaldinjo je asistirao i saigraču Sanvecu za drugi gol Keretara u 69. minutu. Pogotke za Keretaro još su dali Vilijam da Silva i Otonijel Arse, dok je strelac za domaćina bio Đovani Ernandes.

Keretaro trenutno zauzima šesto mesto na prvenstvenoj tabeli sa 14 bodova, šest manje od vodeće Amerike.