Ponedeljak, 22.09.2014.

09:59

SNL: Remi u vrhu po ukusu Domžala

Ekipa Domžala izgubila je prve bodove u prvenstvu Slovenije, a Maribor je i pored pobede ostao na sedam bodova zaostatka na tabeli.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Domžale su zadržale čelo remijem bez golova sa drugoplasiranom Olimpijom, u okviru devetog kola slovenačke lige.

Maribor, koji je tokom nedelje osvojio prve bodove u Ligi šampiona, nikako ne uspeva da se približi ove godine najozbiljnijem kandidatu za titulu. Ipak, uspeo je da pobedi Koper u gostima.

Iako su domaći vodili golom Žiberta, Maribor je preokrenuo preko Derviševiča i Markosa Tavaresa.

Celje je ugostilo Rudar i povelo u 31. minutu preko Omoregiea, ali je Jelič postavio konačnih 1:1 desetak minuta pre kraja meča.

Na utakmicama Zavrč – Gorica i Krka – Radomlje nije bilo golova.