Nedelja, 21.09.2014.

23:42

Novi remi PSŽ, Monako pobedio

Fudbaleri Pari Sen Žermena igrali su 1:1 na svom terenu sa Olimpikom iz Liona u poslednjem meču šestog kola Lige 1.

Izvor: JT

Autor: JT

‘Sveci’ su tako već četvrti put ove sezone ostali bez pobede, pa su propustili priliku da se Olimpiku iz Marseja, Bordou i Sent Etjenu primaknu na samo bod zaostatka.

Lion je, s druge strane, došao do sedmog boda i trenutno zauzima 12. poziciju na tabeli.

Parižane je Kavani doveo u vođstvo na “Parku prinčeva” u 20. minutu, ali je gostima bod doneo Umtiti u 84. minutu.

Nedeljni program u Ligi 1 obeležila je i druga pobeda Monaka, pošto su ‘Kneževi’ na svom terenu pobedili Gengan sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Dirar u 38. minutu.

Sent Etjen je ranije tokom dana takođe minimalnim rezultatom pobedio Lans na gostovanju i došao je do podele čela tabele sa 13 bodova. Trijumf gostima doneo je Lemon u 82. minutu.

Jedini preostali duel odigran u nedelju, između Lila i Monpeljea, završen je bez golova.