Subota, 20.09.2014.

23:55

Duda u nadoknadi za remi Malage

Fudbaleri Espanjola i Malage igrali su 2:2 u poslednjem meču subotnjeg programa u četvrtom kolu Primere, a gosti su do boda došli u nadoknadi vremena.

Izvor: JT

Autor: JT

U tom duelu viđeno je dosta preokreta, da bi remi Malagi doneo Duda u 93. minutu utakmice.

Saisedo je doveo Espanjol u vođstvo u 16. minutu, da bi Ignasio Kamačo izjednačio početkom drugog poluvremena. Domaćinu je novu prednost doneo Stuani u 88. minutu, a baš kada su navijači Espanjola počeli da slave trijumf, Duda je stavio tačku na utakmicu i doneo bod svom timu.

Espanjol je tako došao do prvog boda ove sezone, ali je ostao na samom začelju sa Levanteom, koji tek igra u nedelju, dok je Malaga osvojila četvrti bod.

U prvom meču dana Real je deklasirao Deportivo u La Korunji sa 8:2, dok je drugi madridski klub Atletiko igrao samo 2:2 sa Seltom. U jedinom preostalom meču dana, Granada je sa 1:0 pobedila Atletik u Bilbau. Jedini gol na toj utakmici postigao je Kodroba u 39. minutu.

U prvom meču kola, u petak, Eibar je pobedio Elče sa 2:0, a ostali mečevi igraju se u nedelju i ponedeljak. Najzanimljivije će biti u Valensiji, gde Levante u nedelju u 21 čas dočekuje Barselonu, koja ima šansu da nastavi maksimalni skor posle četiri kola.