Subota, 20.09.2014.

17:15

OFK Beogradu triler na Karaburmi

Fudbaleri OFK Beograda pobedili su Voždovac sa 1:0 u prvoj utakmici šestog kola Jelen Superlige Srbije.

Izvor: JT

Autor: JT

’Romantičari’ su do trijumfa došli u triler završnici, golom Ivana Vukotića iz penala u nadoknadi vremena.

OFK Beograd je zahvaljujući tom trijumfu napravio skok do četvrtog mesta na tabeli, pošto sada ima 11 bodova, dok je Voždovac ostao na samom začelju, bez bodova.

Domaći tim je na Karaburmi bio bolji tokom većeg dela utakmice, ali je tokom 90 minuta najbolju priliku imao Voždovac preko Stefana Babović. Pet minuta pre kraja, Babović je imao sjajnu šansu za gol i trijumf, ali je šutirao pored gola.

Tu propuštenu šansu ’romantičari’ su znali da kazne, pošto je Vuković realizovao penal posle igranja rukom Uroša Sinđića u kaznenom prostoru.