Ponedeljak, 01.09.2014.

00:26

Garsija za 6/6 Zenita, CSKA 6:0

Fudbaleri Zenita iz Sankt Peterburga pobedili su Lokomotivu u Moskvi sa 1:0 u šestom kolu ruske Premijer lige i prvi su na tabeli sa maksimalnim učinkom.

Izvor: SO

Autor: SO

Gol odluke postigao je Havi Garsija, letošnje pojačanje iz Mančester Sitija, posle 60 minuta igre. Srpski fudbaler Nemanja Pejčinović odigrao je ceo meč za domaći tim.

Korak sa Zenitom drži moskovski Dinamo, koji je sa 2:0 slavio na strani protiv Krasnodara golovima Valbuene i Noboe. Dinamo ima tri boda manje od Zenita.

Nedeljni program ipak je obeležio CSKA, koji je u Moskvi razbio Rostov sa 6:0, a junak meča bio je Izraelac Načo, koji je postigao tri pogotka. Dvostruki strelac bio je Musa, a gol je postigao i Jeremenko. Zoran Tošić igrao je za CSKA do 67. minuta.

U preostalom meču dana Rubin i Ufa odigrali su 1:1 – Kanunikov je doveo domaće u vođstvo u 44. minutu, a Marsinjo je doneo bod gostima u četvrtom minutu nadoknade.