Pobede Valensije i Hetafea

Fudbaleri Valensije i Hetafea zabeležili su pobede u prvim mečevima drugog kola španske Primere.

Izvor: MN

Autor: MN

Hetafe je na domaćem terenu savladao ekipu Almerije minimalnim rezultatom, a Valensija je bila bolja od Malage 3:0.

Zahvaljujući pogotku u prvom poluvremenu, Hetafe je stigao do sva tri boda. Uspeo je da sačuva prednost, iako su gosti do kraja susreta imali nekoliko šansi da dođu barem do remija.

Malaga je već u 27. minutu ostala sa igračem manje na terenu, jer je crveni karton dobio Darder. Četiri minuta kasnije Valensiju u vođstvo dovodi Alkaser. Pobednik je odlučen već na početku drugog poluvremena, prvo je precizan bio Pareho, a zatim i Pjati. Valensija je mogla i do ubedljivije pobede, dosuđen je penal, ali je neprecizan bio Pareho.