Četvrtak, 31.07.2014.

21:54

Janković zaslužan za 3 od 6 golova

Povremeni reprezentativac Srbije Boško Janković postigao je jedan i namestio još dva gola u ubedljivoj pobedi Helas Verone u prijateljskom meču.

Italijanski tim je sa 6:0 deklasirao niželigaša Sudtirol, a Janković je postigao prvi gol na meču u osmom minutu.

I preostalih pet golova Veraona je postigla u prvom poluvremenu, preko Gomesa (penal), Halfredsona (dva), Kiema (autogol) i Markesa.

Ovo je Veroni drugi test meč ovog leta, u prvom je remizirala sa Rubinom iz Kazanja 1:1. Janković pokazuje da je vrlo motivisan da se ponovo prikaže u najboljem svetlu, a pripremne utakmice potvrđuju da će biti jedan od glavnih nosilaca igre Verone.

Nova sezona u Seriji A počinje poslednjeg vikenda avgusta, a Verona u prvom kolu gostuje Atalanti 31. avgusta od 20.45.