Sreda, 30.07.2014.

19:24

LŠ: Salcburg pao u Bakuu

Fudbaleri Karabaga napravili su veliko iznenađenje savladavši Salcburg 2:1, u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Azerbejdžanci su poveli u drugom minutu golom Dijaza iz prvog šuta na gol, da deset minuta pre kraja poluvremena stekli su i brojčanu prednost isključenjem Šveglera koji je sprečio gol šansu.

Ipak, u finišu poluvremena crveni dobija i igrač Karabaga Teli, da bi Salcburg uspeo da izjednači teč u 77. minute preko Lajtgeba. Ipak, četiri minuta pre kraja meča Rejnaldo donosi domaćinu pobedu.

Junak Karabaga nije uspeo da završi meč jer je smao dva minuta posle gola isključen. Ipak, Austrijanci ne uspevaju da izbegnu poraz.