Sreda, 23.07.2014.

21:16

Radović dvostruki strelac za Legiju

Najbolji fudbaler prošlosezonskog šampionata Poljske Miroslav Radović postigao je dva gola za Legiju u duelu sa Sent Patriksom.

Izvor: SV

Autor: SV

Bivši igrač Partizana je u 25. minutu revanš meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona postigao vodeći gol za svoju ekipu.

Krilni napadač je svoj drugi pogodak upisao u 82. minutu, a njegova ekipa je na kraju slavila sa ubedljivih 5:0.

Prva utakmica ovih protivnika završena je rezultatom 1:1, a i u tom duelu Radović je bio precizan, u samom finišu, 91. minutu je doneo izjednačenje i konačan rezultat.

Predvođena Radovićem Legija je odbranila titulu prvaka prošle sezone, a srpski fudbaler je na 26 utakmica u Ekstraklasi postigao 14 golova.

Srpski fudbaler je u Legiju došao iz Partizana 2006. godine i od tada je osvojio dve titule prvaka, četiri nacionalna Kupa i jedan Superkup. U međuvremenu je dobio i poljsko državljanstvo.