Subota, 17.05.2014.

22:47

Goleada za kraj na Friuliju

Fudbaleri Udinezea i Sampdorije odigrali su nerešeno 3:3 u poslednjem, 38. kolu italijanske Serije A.

Nijedna ekipa nije imala naročiti takmičarski motiv, što je za posledicu imalo nešto opušteniji pristup i čak šest golova.

Ekipa Siniše Mihajlovića povela je golom Okake u desetom minutu, ali je veteran Di Natale do poluvremena preokrenuo rezultat pogocima u 26. i 32. minutu. Obrtima tu nije bio kraj, pošto su Eder u 53. i Sorijano u 55. minutu ponovo doneli prednost timu iz Đenove.

Ipak, Udineze nije dozvolio da bude poražen kod kuće na kraju sezone, pošto je Di Natale u 88. minutu kompletirao het-trik i doneo bod ’Zebrama’.

Željko Brkić bio je na golu Udinezea, Dušan Basta je povređen, a Nenad Krstičić odigrao je ceo meč za Sampdoriju.

Sampdorija je 12. na tabeli sa 45 bodova, a Udineze 13. sa bodom manje.