Utorak, 22.04.2014.

20:09

Rad zaustavljen u Jagodini

Fudbaleri Jagodine savladali su Rad 3:1 posle preokreta, u poslednjem meču 25. kola Jelen Superlige Srbije.

"Građevinari" su rano poveli u Jagodini, Luković je već u sedmom minutu savladao Đurića, ali Pešić sa dva gola donosi prekret domaćinu.

Izjednačio je krajem prvog dela, a za 2:1 pogodio iz penala 20 minuta pre kraja. Konačan rezultat postavio je Arsenijević na asistenciju dvostrukog strelca u 80. minutu

Jagodina je ovom pobedom uhvatila priključak za trećeplasiranim Čukaričkim, pa sada ima 40 bodova, jedan manje od "brđana", koji su
u utorak poraženi od Vozdovca 2:0.

Rad se prvim porazom posle tri pobede vratio u zonu ispadanja, ima 24 boda, kao i OFK Beograd koji je prvi iznad crte, a koji je takođe poražen u 25. kolu.