Sreda, 26.03.2014.

15:00

KUP: Jagodina zakoračila ka finalu

Fudbaleri Jagodine pobedili su OFK Beograd na Karaburmi sa 2:1, u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije.

Golove za branioca trofeja u ovom takmičenju postigli su Lepović i Arsenijević, dok je jedini strelac za OFK bio Gajić.

Miloš Lepović je postigao peti gol u Kupu ove sezone i izjednačio se na vrhu liste strelaca sa Aleksandrom Noskovićem iz Spartaka.

"Romantičari" su do izjednačenja stigli posle odlične kontre u 17. minutu. Dražić je prošao dvojicu rivala, promašao Gajića, a ovaj sa leve strane poslao loptu uz drugu stativu. Ipak, pobedu gostima doneo je Arsenijević u 61. minutu.

U drugom polufinalu od 18 časova u Novom Sadu se sastaju Vojvodina i Spartak. Revanš mečevi zakazani su za 9. april u Jagodini i Subotici. Finale je na program 7. maja.