Subota, 15.03.2014.

21:56

Real rutinski u Malagi, CR7 junak

Fudbaleri madridskog Reala pobedili su Malagu na gostovanju sa 1:0 u okviru 28. kola Primere.

Izvor: JT

Autor: JT

Trijumf ‘kraljevskom klubu’ doneo je Kristijano Ronaldo, posle asistencije Gareta Bejla, u 23. minute.

Portugalskom fudbaleru to je bio 39. gol ove sezone, računajući sva takmičenja u kojima Madriđani učestvuju.

Realu je to 22. pobeda ove sezone, zahvaljujući kojoj sada imaju 69 bodova, šest više od Atletika, koji tek treba da igra sa Espanjolom. Malaga je, s druge strane, na 13. poziciji sa 29 bodova posle 13. poraza ove sezone.

U ostalim mečevima subotnjeg programa trijumfe su ostvarili Selta i Rajo Valjekano.

Selta je slavila protiv Levantea u Valensiji golom Nolita u 19. minutu susreta.

Rajo Valjekano je pobedio Almeruju sa 3:1, a dva gola postigao je Larivej, dok se u strelce za pobedničku ekipu upisao i Bueno. Jedini pogodak za Almeriju bio je delo Sorijana u 72. minutu.