Subota, 15.03.2014.

18:20

Dva gola Šćepovića u porazu Hihona

Srpski fudbaler Stefan Šćepović postigao je dva gola za Sporting iz Hihona u porazu od Real Haena sa 3:2.

Izvor: JT

Autor: JT

Šćepović je svoj tim doveo u vođstvo u drugom minutu, da bi Mehija izjednačio u 39, a Oskar Riko preokrenuo na 2:1 u 67. minutu.

Samo tri minuta kasnije srpski fudbaler je doneo Hihonu izjednačenje, ali je domaći tim vrlo brzo stigao do novog vođstva preko Mehije, koji je postavio konačan rezultat - 3:2.

Šćepović, koji je na početku sezone stigao u Hihon, broj svojih golova u dresu tog kluba je doveo do 20.

Posle poraza od Real Haena, Sporting iz Hihona posle 30 kola drži četvrto mesto na tabeli sa 46 bodova, četiri manje od vodećeg Ejbara, koji tek u nedelju igra sa Erkulesom. Real Haen je napredovao do podele 12. pozicije sa 38 bodova.