Nedelja, 01.12.2013.

14:57

Milan prekinuo niz bez pobede

Fudbaleri Milana savladali su na gostovanju Kataniju sa 3:1 u 14. kolu italijanske Serije A i tako prekinuli seriju od pet mečeva bez pobede.

Izvor: MN

Autor: MN

Prethodni trijumf "rosoneri“ ostvarili su 19. oktobra nad Udinezeom.

Milan je do trijumfa stigao nakon preokreta, a Kataniju je u vođstvo doveo Kastro u 13. minutu. Samo šest minuta kasnije rezultat poravnava Montolivo. Preokret stiže tek u drugom poluvremenu, a strelac u 63. minutu bio je Baloteli iz slobodnog udarca. Konačan rezultat postavio je Kaka devet minuta pre kraja.

Milanu je ovo tek četvrta pobeda u sezoni, a klub zauzima devetu poziciju sa 17 bodova. Katanija je ostala na dnu tabele sa 9 bodova.