Utorak, 04.06.2013.

21:11

'Orlići' nerešeno sa Bosnom

Mlada reprezentacijs Srbije igrala je nerešeno sa vršnjacima iz Bosne 1:1, u prijateljskoj utakmici odigranoj u Tuzli.

Izvor: FS

Autor: FS

Izabranici Radovana Ćurčića poveli su autogolom Cimirota u 23. minutu, a izjednačenje našem zapadnom susedu doneo je Maletić pogotkom u 52. minutu.

’Orlići’ narednu proveeru imaju protiv reprezentacije Grčke u petak od 18.30h u Atini.

Srpski fudbaleri bolje su otvorili meč, imali više šansi i poveli polovinom prvog dela. Igrač Partizana Miloš Jojić centrirao je sa desne strane, a vezista Leotara Gojko Cimirot nespretno reagovao i ubacio loptu u svoju mrežu.

Ipak, domaći su podigli nivo igre u nastavku i već posle sedam minuta poravnali rezultat. Defanzivac Dino Bevab ubacio se u napad, centrirao, Uroš Vitas slabo reagovao i omogućio Marku Maletiću, fudbaleru Štutgarta, da sa upiše u listu strelaca.

Bosna i Hercegovina – Srbija 1:1
Maletić 52 - Cimirot (AG) 23

Bosna i Hercegovina: Pirić, Graovac, Mešanović, maletić, Grahovac, Hajrović, Bevab, Cimirot, Jevtić, Kvesić, Arežina. Igrali još: Tirić, Ćemalović, Travančić, kunić, jakupović, marković, Petrović, Dulević, Čajić, Prčić. Trener: Vlado Jagodić.

Srbija: Perić, Aksentijević, Ćosić, Vitas, pantić, Mijailović, Brašanac, Čaušić, Jojić, Malbašić, Despotović. Igrali još: Petković, Poletanović, Radoja, Kovačević, Pešić, Kostić, Stoiljković. Trener: Radovan Ćurčić.