Petak, 26.04.2013.

22:29

BL: Dva gola Đurđića, Grojter ispao

Fudbaleri Hanovera pobedili su ekipu Grojter Firta u gostima 3:2(1:1) na otvaranju 31. kola Bundeslige.

Oba gola za domaću ekipu postigao je srpski reprezentativac Nikola Đurđić, a njegov tim je i zvanično ispao u Cvajtu.

Abdelaui je doveo goste u vođstvo u 36. minut, ali je naš internacionalac izjednačio samo pet minuta kasnije. Hofman je u 71. doneo novu prednost gostima, da bi Đurđić sedam minuta pred kraj meča poravnao rezultat. Ipak, sva tri boda gostima Serhio Pinto tri minuta pre isteka regularnog toka.

Srpski napadač je novim pogocima stigao do ukupno pet u sezoni, a od ranije je poznato da će na kraju sezone promeniti ekipu.

Kompletnu najavu fudbalskog vikenda možete pročitati u našoj najavi.