Nedelja, 23.09.2012.

20:58

Đukić isključen u pobedi Atletika

Fudbaleri Atletiko Madrida naneli su treći uzastopni poraz Valjadolidu, čiji je trener Miroslav Đukić isključen na "Visente Kalderonu".

"Jorgandžije" su već u prvom poluvremenu stekle dva gola prednost preko Dijega Godina i Radamela Falkaa koji je pogodio sa penala.

U nastavku je smanjio Bueno, posle greške golmana Kurtoe, a u finišu gostima nije dosuđen čist penal zbog čega je Đukić oštro protestovao, i dobio crveni karton.

Antonio Rukavina
odigrao je svih devedeset minuta za Valjadolid. Nešto ranije Levante je posle preokreta savladao Real Sosijedad sa 2:1.