Subota, 22.09.2012.

19:55

Remi Viole, Juventus siguran

Fudbaleri Parme i Fiorentine remizirali su 1:1, u prvom meču 4. kola Serije A. Kasnije igraju Juventus i Kjevo.

Fiorentina je bila na korak od treće pobede u sezoni, pošto je vodila golom Fakunda Ronkalje od do 92. minuta.

Pobeda je bila sve izvesnija kada je u 88. minutu isključen Aeandro Rosi, a Stevan Jovetić dobio penal. Međutim, Crnogorac je promašio, a kazna je stigla u drugom minutu nadoknade vremena golom Haimea Valdesa takođe sa penala. Ovaj igrač se inače iskupio za promašen penal u 56. minutu.

Nenad Tomović odigrao je ceo meč za Violu, dok je Adem Ljajić ostao na klupi. Isti slučaj bio je i kod crnogorskog tandema, bivših igrača Partizana. Stevan Jovetić je igrao 90 minuta, dok je Stefan Savić ostao rezerva.

U drugoj odigranoj utakmici u subotu Juventus je došao rutinski do trijumfa protiv Kjeva. Oba gola u drugom poluvremenu postigao je Fabio Kvaljarela (63. i 68. minut). Juve je tako potvrdio da se nalazi u fantastičnoj formi, pošto je pre nekoliko dana u Londonu doneo bod Juventusu u duelu sa aktuelnim prvakom Evrope, Čelsijem.