Subota, 22.09.2012.

18:40

Saragosa sigurna protiv Osasune

Fudbaleri Saragose pobedili su na svom terenu ekipu Osasune sa 3:1 u prvoj utakmici petog kola španske Primere.

Izvor: NS

Autor: NS

Saragosa je ovim trijumfom krenula ka sredini tabele, dok je tim iz Pamplone ostao "zakucan" za dno, bez pobede posle pet odigranih kola.

Domaćin je poveo već u četvrtom minutu pogotkom Eldera Postige, a izjednačio je Emilijano Armenteros fantastičnim udarcem u 29. minutu.

Saragosa je do nove prednosti stigla autogolom Davida Timora u 44. minutu, a konačan rezultat postavio je Antonio Aponjo u 71. minutu sa bele tačke.

Ovom pobedom Saragosa je prekinula niz od dva uzastopna poraza i trenutno se nalazi na 10. mestu na tabeli sa šest bodova.

Srpski internacionalac Stefan Babović nije bio u protokolu ekipe Saragose za ovu utakmicu, dok je Ivan Obradović izostao zbog povrede.