Nedelja, 16.09.2012.

19:12

Totenhem ubedljiv protiv Redinga

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima Reding sa 3:1 u utakmici četvrtog kola prvenstva Engleske.

Strelci za klub iz Londona bili su Džermejn Defo u 18. i 74. minutu i Garet Bejl u 71, dok je jedini gol za goste postigao Hal Robson Kanu u 90. minutu,

Defo je u finišu meča imao dobru priliku da postigne i treći pogodak, ali je sa 10 metara iz voleja šutirao preko gola. Totenhemu je ovo bila prva pobeda ove sezone u Premijer ligi, dok Reding ima remi i dva poraza.

Većina utakmica četvrtog kola igrala se u subotu, a poslednji meč igra se u ponedeljak od 21.00 igraće Everton i Njukasl.