Utorak, 21.08.2012.

19:54

LŠ: Spartak sa 2:1 u Istanbul

U prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, ekipa Spartaka savladala je Fenerbahče sa 2:1.

Meč u Moskvi rešen je sredinu drugog poluvremena kada su u Deset minuta postignuta sva tri gola.

Spartak je poveo u 59. preko Emenikea, pet minuta kasnije je izjednačio Kajt, dok je pobedu domaćinu u 69. doneo Kombarov. Miloš Krasić igrao je poslednjih 15 minuta za Fener.

Kajt je za Fener postigao pet golova u poslednje dve sedmice, a toliko je dao ukupno u prošloj sezoni za Liverpul.

Od 20.45 igraju Bazel - Kluž, Helsingborg - Seltik, Borusija Menhengladbah - Dinamo Kijev i Kopenhagen - Lil.