Nedelja, 29.04.2012.

19:32

JSL: Remi u Kragujevcu, slavio BSK

Fudbaleri Radničkog i OFK Beograda odigrali su u Kragujevcu nerešeno 1:1, u meču 27. kola Jelen Superlige.

Kragujevčani su vodili na poluvremenu golom najboljeg strelca ekipe Spalevića u 35. minutu, a konačan rezultat postavio je Rodić u 53. minutu.

U preostala dva meča 27. kola viđen je samo jedan gol. Sloboda je dobila Metalac u gostima sa 1:0, a BSK je u Borči pobedio Rad sa 1:0 pogotkom Simovića pet minuta pre kraja.

Metalac - Sloboda 0:1

Odigrano u subotu: Novi Pazar - Hajduk 2:1, Smederevo - Vojvodina 2:0, Javor - Spartak 1:0, Crvena zvezda - Jagodina 1:0.

Tabela: Partizan 74 boda, Crvena zvezda 62, Radnički 47, Vojvodina 43, Jagodina 42, Sloboda 42, OFK Beograd 37, Spartak 37, Rad 31, Javor 30, Hajduk 30, Smederevo 29, BSK 27, Novi Pazar 25, Borac 19, Metalac 15.

U utakmicama 28. kola, 5. maja, sastaju se Hajduk - Javor, Spartak - Smederevo, Vojvodina - BSK, Rad - Borac, Partizan - Crvena zvezda, Jagodina - Radnički, OFK Beograd - Metalac i Sloboda - Novi Pazar.