Sreda, 25.01.2012.

23:06

Kavani srušio Inter, prošla Sijena

Fudbaleri Napolija i Sijene obezbedili su u sredu plasman u polufinale Kupa Italije.

Napoli je na svom terenu pobedio Inter sa 2:0, a Sijena je slavila u Veroni protiv Kjeva sa 1:0.

Dvostruki strelac za Napolitance bio je Urugvajac Edinson Kavani, pošto je prvo u 50. minutu iz penala zatresao mrežu, a potom u sudijskoj nadoknadi "promešao" celu odbranu Intera i postavio konačan rezultat.

Na duelu Kjevo - Sijena odluka je pala u 54. minutu a jedini gol postigao je Matea Destro. Reprezentativac Srbije Željko Brkić nije branio za goste.

U drugom polufinalu igraće Juventus i pobednik poslednjeg četvrtfinalnog meča u kojem se u četvrtak sastaju Milan i Lacio.