Marko Pantelić rešeta i u Kupu

Srpski reprezentativac Marko Pantelić nastavio je seriju golova i u Kupu Grčke.

Izvor: AG

Autor: AG

Olimpijakos je u 1/16 finala Kupa pobedio drugoligaša Pierikos u gostima sa 3:1, a Pantelić je bio strelac prva dva gola.

Prvi je postigao u 30. minutu iz penala, domaćin je izjednačio u 36. minutu, ali u poslednjim trenucima prvog dela Pantelić je svojevrsnom majstorijom spoljnim delom desne snoge doneo svom timu prednost na poluvremenu.

U drugom delu posao je završio Abdun koji je u 70. minutu postavio konačan rezultat utakmice.

Marko Pantelić je tako još jednom pokazao da se nalazi u fantastičnoj formi. Ove sezone je ukupno odigrao deset mečeva za svoj tim (na samo četiri je bio starter), a postigao je 11 golova.