Ponedeljak, 31.01.2011.

23:33

Valensija izbegla poraz

U poslednjem meču 21. kola Primere, Valensija je u utakmici sa tri cirvena kartona remizirala sa Rasingom u Santanderu 1:1 (0:1).

Domaći tim poveo je u 33. minutu golom Ariela, a izostanak uzbuđenja u prvom poluvremenu nadoknađen je u nastavku.

Već u sedmom minutu drugo dela David Navaro je isključen, ali je Valensija ipak sa igračem manje izjednačila 12 minuta pre kraja. U samom finišu meča “pocrveneli“ su Medhi Lacen iz Rasinga i Rikardo Kosta kod gostiju.

Valensija je i dalje četvrta na tabeli sa 41 bodom, ali sama ima četiri manje od Viljareala koji je na mestu koje direktno vodi u Ligu šampiona. Rasing je 16. sa 21 bodom, koliko ima i Osasuna. Ova dva tima najbliža su zoni ispadanja. Imaju samo tri boda više od Levantea.