Sreda, 05.05.2010.

23:17

Krauč odveo Totenhem u LŠ !

Piter Krauč postigao je u 82. minutu gol na ’Istlendsu’ protiv Mančester sitija i obezbedio svom timu četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Izvor: A. Kovačević

Autor:A. Kovačević

Spursi sada imaju četiri boda više od rivala, a u poslednjem kolu bi eventualnom pobedom ali i porazom Arsenala mogli stići do trećeg mesta i direktnog plasmana u takmičenje. U drugom zaostalom meču koji je odigran Stouk je sa 1:0 pobedio Fulam u utakmici bez rezultatskog značaja.

Krauč je gol postigao glavom pošto ju je sa prve stative odbio golaman Fulop nakon centaršuta Junesa Kabula sa leve strane. Jedini pogodak u Londonu postigao je Metju Eterington u 83. minutu.