Sreda, 17.03.2010.

16:39

JSL: Spartak bolji od Borca

Fudbaleri Spartaka pobedili su u gostima čačanski Borac 2:1 u zaostalom meču 18. kola Super lige Srbije. Ovom pobedom Subotičani su se vratili na treće mesto.

Strelac oba pogotka za goste bio je Vojo Ubiparip, koji je golove postigao u 45. i 73. minutu. U redovima domaćina jedini gol postigao je Boban Dmitrović u 89. minutu. Subotičani tako imaju 32 boda iz 18 kola, ukupno dva više od četvrtoplasirane Vojvodine. Na prvom mestu i dalje je Crvena zvezda sa 49 bodova, dok Partizan ima 44.

Čačani se sa 19 bodova iz 18 susreta i dalje nalaze pri dnu tabele i trenutno su 12.

Susret dva tima trebalo je da se održi prošlog vikenda, ali je odložen zbog nepovoljnih vremenskih uslova.

1. Crvena zvezda 18 16 1 1 34:8 49
2. Partizan 18 13 5 0 36:10 44
3. Spartak 18 9 5 4 24:14 32
4. Vojvodina 18 9 3 6 29:15 30
5. OFK Beograd 18 8 3 7 22:19 27
6. Jagodina 18 7 4 7 21:21 25
7. Javor 18 5 9 4 14:14 24
8. Metalac 18 7 3 8 13:20 24