Nedelja, 01.11.2009.

19:43

Pobede Hofenhajma i Ajntrahta

Ekipe Hofenhajma i Ajntrahta zabeležile su pobede u poslednja dva meča 11. Kola Bundeslige.

Hofenhajm je kao gost minimalnim rezultatom pobedio Frajburg, a jedini strelac bio je Makusijel u 39. minutu.Pobedu kao domaćin zabeležio je Ajntraht koji je u Frankfurtu savladao Bohum sa 2:1. Kaio je doveo domaće u vrođstvo u 14. minutu, izjednačio je Franc autogolom deset minuta kasnije, a u 53. se isti igrač iskupio za grešku i doneo pobedu svom timu.

Pobedom u nedelju Hofenhajm je došao do petog mesta na tabeli sa samo tri boda zaostatka za liderom Bajerom, dok je Frajburg na 13. mestu sa deset bodova.

Ajntraht se pobedom izjednačio sa Borusijom iz Dortmunda na devetom mestu, a Bohum je i dalje na pretposlednjem mestu sa samo osam bodova.