Nedelja, 30.08.2009.

21:53

JSL: Remi u Kruševcu, 1:1

Fudbaleri Napretka i Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) u poslednjem meču 3. kola Jelen Super lige.

Crvena zvezda je povela u 22. minutu posle katastrofalne greške golmana Napretka Šejića, koji je poslao loptu u svoju mrežu posle udarca Lekića. Konačan rezultat postavio je Punoševac u 74. minutu, sjajnim golom iz slobodnog udarca sa 25 metara.

Meč na stadionu “Pod Bagdalom”, prvi u noćnom terminu u istoriji kruševačkog kluba, odigran je pred oko 8.500 gledalaca.

Utakmicu je obeležio sjajan udarac Bratislava Punoševca i kiks Bojana Šejića. Golman Napretka ugurao je loptu u svoju mrežu posle udarca Dejana Lekića, koji nije išao u okvir gola. Centarfor Crvene zvezde iz teške pozicije je uspeo da zahvati loptu glavom, a Šejić je rutinsku interevenciju pretvorio u potpuni debakl, pošto je preusmerio loptu u gol u pokušaju da je uhvati.

Bod Napretku doneo je Punoševac iz slobodnog udarca, kada je sa oko 25 metara poslao loptu preko živog zida i ostavio Sašu Stamenkovića bez šanse da sačuva mrežu.

Napredak – Crvena zvezda 1:1 (0:1)
(Punoševac 74 – Šejić autogol 22)

Napredak: Šejić, Mikić, Petrović, Babić, Gašić, Martinović, Krnjinac (Vujović 64), Leandro, Punoševac, Binić (Stojkov 68) i Jav (Ezeh).
Crvena zvezda: Stamenković, Cvetković, Đorđević, Vilotić, Vasiljević, Isah, Savio, Blažić (Kadu 77), Lazetić, Perović (Jevtić 57) i Lekić.