Utorak, 12.05.2009.

23:28

Seltik prvi bar 24 časa

Fudbaleri Seltika savladali su Dandi Junajted rezultatom 2:1 u 36. kolu škotske Premijer lige i bar na 24 časa preuzeli prvu poziciju od Rendžersa.

U drugoj utakmici dana, Aberdin i Harts igrali su bez golova. Golove za Seltik postigli su Glen Luvens u 21. i Jorgos Samaras u 52. minutu, a jedini strelac za goste bio je Dejvid Robertson u 57. minutu. Seltik nije uspeo da pobedi Dandi u regularnih 90 minuta u prethodna četiri susreta ni u Premijer ligi ni u kupu Škotske.

Fudbaleri Rendžersa u sredu gostuju ekipi Hibernijana i pobedom bi se ponov vratili na vrh tabele.