Subota, 15.11.2008.

15:45

Silni Partizan, pobede pratilaca

Fudbaleri Partizana pobedili su u Kruševcu rezultatom 4:0, u 13. kolu JSL. Pobede su ostvarili i Vojvodina, Borac, OFK Beograd i Crvena zvezda.

Crno-beli su pobedu nad Napretkom izborili u prvom poluvremenu jednim golom Bogunovića uz dva pogotka Moreire. Vojvodina se dugo mučila sa Javorom, ali je slavila 1:0. Borac je protiv Jagodine gubio na poluvremenu, ali je napravio preokret za 2:1. OFK Beograd je sigurno savladao ekipu Hajduka sa dva gola na startu drugog poluvremena, a Zvezda je pobedila Banat 2:1.

Za nedelju je zakazan meč Rad - Čukarički, koji neće biti odigran, jer je Čukarički suspendovan, zbog toga što nije na vreme uplatio transfer Poledice. Odluka o ovoj utakmici biće doneta tokom nedelje, a verovatno je da će Građevinari dobiti službenim rezultatom 3:0.

Vojvodina - Javor Ivanjica 1:0 (0:0)